Biznes | Medycyna, Zdrowie | Edukacja | Kultura, Rozrywka | Motoryzacja | Turystyka
Nazwa firmy
Towar/usługa
 

Twoja poczta

Dodaj do ulubionych

Startuj z nami
Kursy walut
Tabela kursów
nr 059/A/NBP/2017
z dnia 2017-03-24
1 USD = 3, 9481 PLN
1 EUR = 4, 2658 PLN
1 GBP = 4, 9327 PLN
10000 IDR = 2, 9626 PLN
źródło: www.nbp.pl
Wydarzenia
- 
- 
Dane firmy
Białystok
ul. Nowy Świat 17
15-453 Białystok
os. Centrum
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. podlaskie
Tel. 857445115 (REJESTRACJA), 857445887 (konsultacje przedzabiegowe), 857445883
www.dermal.pl
Czynne:
Pon.10:00 - 20:00
Wt.10:00 - 20:00
Śr.10:00 - 20:00
Czw.10:00 - 20:00
Pt.10:00 - 20:00
Sob.10:00 - 13:00
Niedz.nieczynne
Opis działalności firmy

SPECJALISTYCZNY OŚRODEK DERMATOLOGICZNY

DERMAL

Nasi lekarze potrafią rozwiązać każdy twój problem związany ze skórą - wystarczy skorzystać z ich wiedzy i wieloletniego DOŚWIADCZENIA


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMAL" powstał w 1998 roku, jako pierwsza tego typu wyspecjalizowana jednostka w regionie północno-wschodnim.
Do Państwa dyspozycji pozostają najnowsze technologie oraz długoletnie doświadczenie lekarzy pracujących w naszym ośrodku. Oferujemy specjalistyczne porady oraz pełen wachlarz zabiegów dermatologicznych i kosmetycznych. Jako jedni z nielicznych tego typu ośrodków w naszym regionie, stosujemy najnowsze metody leczenia, wykorzystując przy tym ostatnie osiągnięcia techniki, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pacjentów. Zostaną Państwo mile zaskoczeni przyjazną atmosferą, komfortowymi warunkami, jak również profesjonalizmem osób zatrudnionych w naszym ośrodku.

kierownik NZOZ "DERMAL"
dr n. med. Aleksander Wroński
dr n. med. Adam Wroński (specjalista dermatolog)

DERMATOLOGIA OGÓLNA
 • Diagnozowanie i leczenie wszelkich
 • chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych np:
 • wypadanie włosów, łysienie typu męskiego, łysienie
 • plackowate, nadmierny porost włosów
 • trądzik zwykły, ropowiczy, bliznowaciejący
 • trądzik różowaty
 • grzybica skóry i paznokci
 • zakażenia bakteryjne (infekcje gronkowcowe, paciorkowcowe, mieszane: zapalenie mieszka włosowego, figówka, czyrak)
 • choroby wirusowe (opryszczka, brodawki, półpasiec)
 • łuszczyca i dermatoza łuszczycopodobna
 • choroby alergiczne (pokrzywka, egzema, wyprysk, atopowe zapalenie skóry)
 • nadpotliwość
 • bielactwo (PUVA, UVB311)
DEPILACJA LASEROWA NIECHCIANEGO OWŁOSIENIA
Laser diodowy jest najnowocześniejszym urządzeniem w naszym ośrodku wykorzystywanym do usuwania włosów z każdej okolicy ciała. Zabieg wykonywany przez wykwalifikowany personel, z wieloletnim doświadczeniem, cechuje go trwałość i bezpieczeństwo.

LASEROWE USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH
Dzięki laserom Nd-Yag istnieje możliwość bezinwazyjnego i szybkiego usunięcia poszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy czy nogach.

PRZEBARWIENIA, TATUAŻE TO NIE PROBLEM
Lasery typu Q-switch, IPL dają możliwość wyboru długości fali i dotarcia wszędzie tam, gdzie zlokalizowany jest barwnik, bez uszkodzenia skóry czyli bez pozostawienia blizn.

LASEROWE USUWANIE BLIZN, PRZEBARWIEŃ ROZSTĘPÓW- LASERY FRAKCYJNE CO2 i Erb-YAG
 • Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pourazowe
 • przebarwienia pozapalne, posłoneczne
 • poszerzone pory
 • rozstępy np. po ciąży

Dzięki laserom niemożliwe stało rzeczywistością. Lasery frakcyjne CO2 lub Erb-Yag, w rękach naszych dermatologów sprawiają, iż powikłania po chorobie, w postaci blizn, przebarwień, poszerzone pory czy rozstępy praktycznie bez względu na przyczynę znikną niemal bez śladu. Ta najnowocześniejsza technologia stworzona zaledwie kilka lat temu sprawia, iż po zabiegu nie musisz siedzieć w domu miesiącami w oczekiwaniu na rezultaty.
MEZOTERAPIA - ZABIEG ROZWIĄZUJĄCY WIELE PROBLEMÓW
Metoda zapobiegająca wypadaniu włosów oraz ich regeneracji i wzmocnienia
Skuteczna terapia przeciwcellulitowa i redukująca tkankę tłuszczową - lipoliza
Rewitalizacja i odżywianie skóry twarzy, szyi i dekoltu - zabieg polega na podaniu w głąb skóry, odpowiednio do wskazań, skomponowanych substancji aktywnych

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA - TMT System

Najnowsza technologia! BEZBOLESNA i skuteczna w walce z przedwczesnym starzeniem się skóry na twarzy i ciele
LIKWIDACJA ZMARSZCZEK
Szybko, bez ryzyka i powikłań
Kwas hialuronowy: RESTYLANE, JUVEDERM, ESTELIS, SURGIDERM, stosowany jest głównie do usuwania niemal wszelkich zmarszczek na twarzy, szyi czy dekolcie lub do powiększania i nawilżania ust oraz odmładzania dłoni; daje bezpieczny i długotrwały efekt utrzymujący się około roku.
Toksyna botulinowa BOTOX, AZZALURE - niezastąpiona, bardzo bezpieczna i szybka metoda usuwania wszelkich zmarszczek mimicznych. Cóż bez niej zrobiłyby gwiazdy Hollywood? Efekt działania utrzymuje się około 6 miesięcy, ale zanikłe mięśnie zanim się odbudują dają dużo czasu na wykonanie kolejnego zabiegu.
Kwas L-polimlekowy SCULPTRA - to niezastąpiony stymulator kolagenu do uzupełniania dużych bruzd i innych ubytków skóry, którego efekty utrzymują się do 2 lat.
Nici PDO, to całkowicie wchłanialne, od lat wykorzystywane w klasycznej chirurgii, nici do szycia podskórnego. Dzięki nim po zabiegu nie zmienia się tzw. „objętość” twarzy, a znikają jedynie zmarszczki, przy nadal funkcjonującej mimice. Efekt ten utrzymuje się około 3 lat.
INFINI FRAKCYJNA RF to hit ostatnich lat w odmładzaniu, ujędrnianiu czy likwidacji zmarszczek technologia, którą zachwyca się cały świat

WALCZYMY Z CELLULITEM - ENDERMOLOGIA Endermologie Cellu M6 - jedyna na świecie metoda posiadająca potwierdzone badania medyczne, świadectwa FDA o swojej skuteczności w walce z cellulitem Opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach.

MODELOWANIE SYLWETKI
Niemożliwe stało się możliwe! Okazało się że fala radiowa może rozbić komórki tłuszczowe, które nie znikają w czasie bardzo intensywnych i męczących ćwiczeń. Zwykle już po jednym, niespełna godzinnym zabiegu w obwodzie można stracić nawet kilka centymetrów!

Inną techniką służącą do modelowania ciała jest LIPOLIZA INIEKCYJNA. Podczas zabiegu stosuje się od lat sprawdzone związki chemiczne, które bardzo skutecznie niszczą wszelkie komórki tłuszczowe.

BADANIE ZNAMION - VIDEODERMOSKOPIA
Sprawdź czy nic Ci nie grozi. Zwykłe znamię czy już czerniak? Nasze cyfrowe urządzenie, podobnie jak USG, zbada i odkryje tajemnicę każdego pieprzyka szybko, łatwo i bezboleśnie.

BADANIE WŁOSÓW - VIDEOTRICHOSKOPIA
Masz problem z włosami? Masz wątpliwości czy stosowana przez Ciebie terapia jest wystarczająca? Sprawdź czy nie grozi Ci wyłysienie! Nasze cyfrowe urządzenie, zbada i oceni Twój problem.

PAMIĘTAJ, iż rozwiązaniem problemu wypadania włosów nie musi być chirurgia, a zabieg z wykorzystaniem Twego własnego, pobranego tuż przed ZABIEGIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO PRP (PLATELETRICHPLASMA)! Cóż może być bardziej bezpieczne niż produkt pochodzący z naszego własnego organizmu. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej z żyły, bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem. Zapytaj do czego jeszcze można wykorzystać swoje własne osocze, jakie można rozwiązać dzięki niemu problemy!
TRANSPLANTACJA WŁOSÓW

S.A.F.E.R.- optymalna metoda transplantacji włosów.

 • SAFER to opatentowana technologia bazująca na znanej już metodzie FUE, lecz rozwiązująca podstawowe problemy z nią związane: ryzyko uszkodzeń pobieranych mieszków włosowych i długi czas procedury.
  Zabieg prowadzony jest z wykorzystaniem urządzenia opracowanego przez francuską firmę MEDICAMAT - niekwes-tionowanego światowego lidera w obszarze automatyzacji przeszczepu włosów.
  Sprzęt nie zastępuje pracy operującego lekarza - czyni jednak jego pracę zdecydowanie łatwiejszą, mniej czasochłonną i po-zwala skoncentrować się w pełni na estetycznym aspekcie zabiegu.

KOMFORT I SKUTECZNOŚĆ
Urządzenie SAFER automatyzuje najistotniejsze funkcje zabiegu, pozwalając lekarzowi w pełni skoncentrować się na aspektach estetycznych operacji. Pacjent korzysta ze skróconego czasu procedury zabiegowej, gdy poddany jedynie lokalnemu znieczuleniu może w komfortowych warunkach na przykład słuchać muzyki.
Zabiegi w technologii SAFER nie wymagają hospitalizacji - prowadzone są w warunkach ambulatoryjnych. Pacjent już następnego dnia może powrócić do pracy, a po kolejnych 2-3 dniach do pełnej aktywności fizycznej (np. do uprawiania sportu). W zależności od rodzaju fryzury ślady po zabiegu znikną po kilku tygodniach. Zabieg w technologii SAFER nie pozostawia jakichkolwiek blizn.
SAFER to optymalna obecnie dostępna na świecie metoda przeszczepu włosów. Oferuje wszystkim pacjentom najlepsze rezultaty i najwyższy komfort zabiegu.

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE I REGENERUJĄCE SKÓRĘ
 • algi, płaty kolagenowe
 • eksfoliacje kwasami: AHA, NEOSTRATA, TCA, YELLOW PEEL, INNEW, COSMELAN, DERMELAN i inne.


MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA / DIAMENTOWA / SILNE PEELINGI MECHANICZNE / KAWITACYJNE dostosowane do stanu skóry i problemu pacjenta. Doskonałe i niezastąpione w przypadku nadmiernego rogowacenia naskórka twarzy i ciała. Pomocne w leczeniu nadmiernego wydzielania sebum.

PROFESJONALNY KAMUFLAŻ ZMIAN SKÓRNYCH, INDYWIDUALNY DOBÓR KOSMETYKÓW
Warto skorzystać z wiedzy doświadczonych wizażystek. One wiedzą jak podkreślić zalety
a ukryć niedoskonałości
Nasi doświadczeni dermatolodzy wybiorą odpowiedni sposób walki z trapiącymi Cię problemami.

Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych


STOMATOLOGIA

 • Profilaktyka stomatologiczna
 • Leczenie zachowawcze
 • Leczenie kanałowe
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia estetyczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Obrazowanie

Zapraszamy!
Zdjęcia (kliknij aby powiększyć)
Specjalizacja
KOSMETYKA, FRYZJERSTWO
HDUPIENW - Depilacje laserowe
HDUPIENW - Fotoepilacja
HDUPIENW - Fotoodmładzanie
HDUPIENW - Mosaic laser
HDUPIENW - Oczyszczanie twarzy
HDUPIENW - Pedicure leczniczy
HDUPIENW - Poszerzone pory
HDUPIENW - Stylizacje sylwetki
HDUPIENW - Tca peeling
HDUPIENW - Ujędrnianie ciała
HDUPIENW - Ujędrnianie piersi
HDUPIENW - Wypełniacze
HDUPIENW - Zabiegi kosmetyczne
HDUPIENW - Zabiegi odmładzające
HDUPIENW - Zabiegi parafinowe
HDUPIENW - Zabiegi przeciwzmarszczkowe
HDUPIENW - Zabiegi wygładzające
HDUPIENW - Złuszczanie naskórka
MEDYCZNA
HDUPIENW - Badania włosów
HDUPIENW - Bielactwo
HDUPIENW - Blizny - korekcja
HDUPIENW - Blizny - usuwanie
HDUPIENW - Botoks
HDUPIENW - Botox
HDUPIENW - Brodawki - usuwanie
HDUPIENW - Cellulitis
HDUPIENW - Choroby pęcherzowe
HDUPIENW - Czerniak złośliwy
HDUPIENW - Dermabrazja
HDUPIENW - Dermatologia
HDUPIENW - Dermatologia - prywatne gabinety
HDUPIENW - Dermatologia dorosłych
HDUPIENW - Dermatologia dziecięca
HDUPIENW - Dermatologia estetyczna
HDUPIENW - Dermatoskopia
HDUPIENW - Elekrtokoagulacja
HDUPIENW - Elektrokoagulacja dermatologiczna
HDUPIENW - Endermologia
HDUPIENW - Fototerapia
HDUPIENW - Grzybica
HDUPIENW - Grzybica skóry
HDUPIENW - Korekcja blizn
HDUPIENW - Korekcja przebarwień
HDUPIENW - Korekcja rozstępów
HDUPIENW - Kurzajki - usuwanie
HDUPIENW - Kwas hialuronowy
HDUPIENW - Laseropunktura
HDUPIENW - Laseroterapia
HDUPIENW - Laseroterapia
HDUPIENW - Leczenie blizn
HDUPIENW - Leczenie przebarwień
HDUPIENW - Leczenie rozstępów
HDUPIENW - Leczenie zmarszczek
HDUPIENW - Lipoliza
HDUPIENW - Łojotok
HDUPIENW - Łuszczyca
HDUPIENW - Masaż antycellulitis
HDUPIENW - Medycyna estetyczna
HDUPIENW - Medycyna estetyczna dermatologiczna
HDUPIENW - Mezoterapia
HDUPIENW - Mikrodermabrazja
HDUPIENW - Pokrzywka
HDUPIENW - Półpasiec
HDUPIENW - Przeszczep włosów
HDUPIENW - Róża
HDUPIENW - Skóra - pojedynczy test
HDUPIENW - Skóra - zapalenie atopowe
HDUPIENW - Świąd
HDUPIENW - Świerzb
HDUPIENW - Tatuaże - usuwanie
HDUPIENW - Testy skórne
HDUPIENW - Tkanka tłuszczowa - usuwanie
HDUPIENW - Toksyna botulinowa
HDUPIENW - Trądzik
HDUPIENW - Usuwanie pękniętych naczynek
HDUPIENW - Usuwanie przebarwień
HDUPIENW - Usuwanie rozstępów
HDUPIENW - Usuwanie rozstępów
HDUPIENW - Usuwanie rozszerzonych naczynek
HDUPIENW - Wenerologia - prywatne gabinety
HDUPIENW - Wyprysk kontaktowy(przewlekły)
HDUPIENW - Zabieg dermatologiczny
HDUPIENW - Zabiegi dermatologiczne odmładzające
HDUPIENW - Zmarszczki - korekcja
HDUPIENW - Znamiona skórne-ocena
Legenda:
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.
System zawiera: branż:52 podbranż:390 haseł:15518
Liczba przywiązań do firm: branże:54919 podbranże:76028 hasła:291536    Liczba firm: 35995
© Podl. Centrum Informacji
2004-2018