Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 

Aktualności

Dodaj news Dodaj news
 • Bezdechy podczas snu

  2018-11-13

  Bezdechy podczas snu

  Zaburzenia, których nie należy bagatelizować – bezdechy podczas snu czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jakie imadło wybrać?

  2018-11-12

  Jakie imadło wybrać?

  Wielu z was staje przed wyborem ważnego elementu wyposażenia warsztatu jakim jest imadło. Podstawowym zadaniem imadła jest unieruchomienie przedmiotu w szczękach. W zależności od rodzaju mocowanego przedmiotu, sposób obróbki oraz typ pracy (jednostkowa lub seryjna) wyróżnia się różne rodzaje imadeł. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Piecyki na pellet drzewny

  2018-11-12

  Piecyki na pellet drzewny

  Piecyki na pellet dzrzewny jako alternatywy rodzaj ogrzewania czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Metody terapii manualnej.

  2018-11-02

  Metody terapii manualnej.

  Metody terapii manualnej - PNF , Metoda Briana Mulligana, Metoda dr. Ackermanna, HVLA, Masaż tkanek głębokich, Taping medyczny i taping sportowy, Masaż, Masaż funkcyjny, Masaż poprzeczny, Floss Band czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę