Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Alergologia, Zabiegi lekarskie > ALER MEDICA - GABINET ALERGOLOGICZNY DR NAUK MED. TERESA PIOTROWSKA ALERGOLOG BIAŁYSTOK-PODLASIE
ALER MEDICA - GABINET ALERGOLOGICZNY DR NAUK MED. TERESA PIOTROWSKA ALERGOLOG BIAŁYSTOK-PODLASIE
Młynowa 38 Lok. 4/6 15-404 Białystok
735969555 pteresa1@wp.pl

ALER MEDICA - GABINET ALERGOLOGICZNY DR NAUK MED. TERESA PIOTROWSKA ALERGOLOG BIAŁYSTOK-PODLASIE

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Alergologia, Zabiegi lekarskie

Adres i dane kontaktowe:

15-404 Białystok, Młynowa 38 Lok. 4/6,
os. Centrum
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Rejestracja telefoniczna 735 969 555alergia pokarmowa

alergia wziewna

alergia kontaktowaLECZENIE

 • alergia wziewna i pokarmowa / astma oskrzelowa, alergiczny nieżyt nosa, atopowe zapalenie skóry, alergia pokarmowa, pokrzywka/

 • kontaktowe zapalenie skóry,

 • częste stany zapalne układu oddechowego


DIAGNOSTYKA

 • punktowe testy skórne (alergeny wziewne, pokarmowe,pleśnie,kontaktowe)

 • odczulanie

 • spirometria

 • test odwracalności


Objawy alergii wziewnej: katar, kichanie, przytkanie nosa, zapalenie spojówek, kaszel, duszności, zapalenie krtani, przewlekłe zapalenie zatok, częste stany zapalne układu oddechowego i inne.

Objawy alergii pokarmowej: bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, zaparcia, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, egzema, świąd skóry, sucha, szorstka skóra, wstrząs anafilaktyczny i inne.
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę