Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
AMPER-TUR KONSTRUKCJE STALOWE, KONSTRUKCJE I MODERNIZACJE HAL PRZEMYSŁOWYCH, BALUSTRADY NIERDZEWNE, BRAMY, OGRODZENIA.
6 16-001 Turczyn
856627080 ampertur@op.pl

AMPER-TUR KONSTRUKCJE STALOWE, KONSTRUKCJE I MODERNIZACJE HAL PRZEMYSŁOWYCH, BALUSTRADY NIERDZEWNE, BRAMY, OGRODZENIA.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

amper


Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem konstrukcji stalowych – od wyprodukowania półfabrykatów po montaż całej konstrukcji.Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują solidnego i sprawdzonego wykonawcy.OFERUJEMY:

Konstrukcje stalowe (ocynkowane, malowane, czarne)
 • Konstrukcje więzi dachowej do obór (dźwigary kratowe i ażurowe)

 • Konstrukcje hal przemysłowych

 • Konstrukcje wiat i garaży

 • Konstrukcje świetlików oborowych

 • Bramy przesuwne, uchylne, ogrodzenia metalowe


Zabezpiecz swoją posesję!amper<br /><br/>


Konstrukcje nierdzewne
 • Zawiasy flapowe

 • Odboje

 • Pomosty

 • Drabinki

 • Wysięgniki

 • Stojaki

 • Balustrady nierdzewne:

 • Balustrada wypełnienie szkło

 • Balustrada wypełnienie pręt, rurka

 • - Balustrada wypełnienie linka nierdzewna

 • Poręcze, Pochwyty


Na zlecenie przewieziemy nietypowe konstrukcje lub przedmioty w dowolne miejsce. Świadczymy także usługi spawalnicze (MAG, TIG), cięcie plazmą do 16mm (ręcznie lub w technologii CNC), a także usługi tokarsko-frezarskie.

Usługi:
 • Usługi spawalnicze (MAG, TIG) stal czarna, nierdzewna, aluminium

 • Usługi cięcia plazmą do 16mm (Ręczne, maszynowe CNC)

 • Usługi tokarsko-frezarskie (Tulejki, Szpilki gwintowane, Marki budowlane, Stężenia i inne detale)

 • Usługi transportowe do 2 Ton (Skrzynia załadunkowa 4,2 x 1,9 m max długość 6m , Przewozy nietypowych konstrukcji i przedmiotów)


amper<br /><br/>


Technika mocowań nierdzewna i kwasoodporna:

śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, blachowkręty, nity zrywalne, zawleczki, łańcuchy, pierścienie osadcze, Opaski zaciskowe, pręty gwintowane, śruby rzymskie, szekleamper<br /><br/>


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z myślą o długoletniej i owocnej współpracy uprzejmie informujemy, iż Amper-Tur został certyfikowanym wytwórcą konstrukcji stalowych wg normy EN-1090. Uzyskany certyfikat pozwala nam na produkcję, skręcanie oraz oznakowanie wytworzonych przez nas konstrukcji znakiem CE na dowód zgodności z Dyrektywą o Wyrobach Budowlanych. Dzięki temu wytworzone przez nas konstrukcje mogą być wprowadzone do obrotu na rynku Unii Europejskiej.

W trosce o najwyższą jakość produkowanych wyrobów spawanych wdrożyliśmy również wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych zgodnie z normą ISO 3834-3.Malarnia proszkowaZ uwagi na dynamiczny rozwój firmy oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku w 2016 roku uruchomiliśmy malarnię proszkową.!

Malowanie proszkowe wypiera z użycia tradycyjne do tej pory malowanie farbami rozpuszczalnikowymi. Podczas malowania metodą proszkową farba nakładana jest dzięki siłom elektrostatycznym. Następnie polakierowane elementy są wkładane do pieca,  w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i polimeryzacji. Lakierowanie elementów za pomocą  farb polimerowych jest jedną z najlepszych metod zabezpieczania elementów metalowych przed korozją, promieniowaniem słonecznym oraz charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Pomalowany element po około 1 godzinie od rozpoczęcia malowania jest gotowy i wysuszony. W przeciwieństwie do lakierów ciekłych, farby proszkowe dają powłoki gładkie, trwałe, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i marszczeń. Wymiary komory pieca kształtują się 5,40m długość + 2m dostawka , wysokość 2,45m , szerokość 2,40m co umożliwia malowanie jednorazowo długich elementów.

Malowanie proszkowe to całkowicie nieszkodliwy dla środowiska proces obróbki powierzchni metalu.

Znajomość tematu malowania proszkowego i doświadczenie, jakie zdobyliśmy na rynku usług w zakresie ochrony metali i nakładania powłok lakierniczych, pozwala nam zaoferować Państwu bardzo wysoką jakość usług. W kolejnych latach nastąpi dalszy rozwój i unowocześnianie działalności firmy oraz utrzymanie pozycji wiarygodnego partnera na rynku usług budowlanych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej, powtarzalnej jakości i terminowości realizowanych zadań.AMPER-TUR

Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę