Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
ANYO ANTONI SIEROSŁAWSKI
Jurowiecka 44 15-101 Białystok
856642328 biuro@anyo.com.pl

ANYO ANTONI SIEROSŁAWSKI

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Materiały eksploatacyjne, Sprzęt komputerowy, Biurowe i szkolne, Artykuły biurowe i szkolne, Introligatorstwo, Kserokopia i światłokopia, Materiały eksploatacyjne, Usługi drukarskie i nadruki

Adres i dane kontaktowe:

15-101 Białystok, Jurowiecka 44,
os. Sienkiewicza
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.anyo.biz.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie
ANYOOd początku działalności sprzedajemy i serwisujemy urządzenia japońskiego koncernu RICOH posiadającego aktualnie największy udział w rynku "starej piętnastki" UE. Urządzenia wielofunkcyjne, w tym również wyspecjalizowane (format A0), kopiarki, drukarki sieciowe, faksy znajdują swych odbiorców w regionie północno-wschodniej Polski. Działamy na terenie całego województwa podlaskiego oraz częściowo w województwach mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Prócz urządzeń firma zapewnia kompleksową obsługę serwisową w wymienionym obszarze.Hurt, Detal, Usługi:
 • kserokopiarki: Ricoh, Nashuatec, Rex Rotary, Utax, Kyocera, Triumph-Adler

 • risografy

 • tonery wszystkie typy

 • telefaxy Ricoh

 • kopiarki wysokonakładowe

 • drukarki laserowe

 • serwis kopiarek i drukarek

 • kserokopie zwykłe, pełnokolorowe laserowe, wydruki

 • materiały eksploatacyjne: tonery, papier itp. do kopiarek i drukarek


Dzierżawa kopiarek i drukarekZapraszamy do odwiedzin naszej strony: www.anyo.com.pl


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę