Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Sprzęt i instalacje p.poż., Stolarka otworowa, Wykończenie wnętrz, Galanteria metalowa > AUTORYZOWANE CENTRUM SPRZEDAŻY- SALON FIRMOWY SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.
AUTORYZOWANE CENTRUM SPRZEDAŻY- SALON FIRMOWY SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.
Hetmańska 83/1 15-727 Białystok
856763593 bialystok@sokolka.com.pl

AUTORYZOWANE CENTRUM SPRZEDAŻY- SALON FIRMOWY SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzęt i instalacje p.poż., Stolarka otworowa, Wykończenie wnętrz, Galanteria metalowa

Adres i dane kontaktowe:

15-727 Białystok, Hetmańska 83/1,
os. Młodych
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.sokolka.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej.Jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji - prowadzi produkcję od początku lat 70-tych. Jednak najlepszym wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi. Stoi za nią nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.

sokółka<br /><br/>


Oferta:
 • okna drewniane

 • okna drewniano-aluminiowe

 • drzwi wewnętrzne

 • drzwi zewnętrze

 • ościeżnice drzwiowe

 • drzwi stalowe

 • parapety

 • rolety zewnętrzne

 • rolety wewnętrzne

 • moskitiery

 • bramy garażowe


sokółka<br /><br/>


Zapraszamy do Salonu FirmowegoSpecjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę