Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Odżywki, Zdrowa żywność, Dietetyka > CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ - ODCHUDZANIE BIAŁYSTOK, DIETETYK, DIETA- BIAŁYSTOK
CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ - ODCHUDZANIE BIAŁYSTOK, DIETETYK, DIETA- BIAŁYSTOK
Św Andrzeja Boboli 1 15-649 Białystok
792930144 info@cds-dieta.pl

CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ - ODCHUDZANIE BIAŁYSTOK, DIETETYK, DIETA- BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Odżywki, Zdrowa żywność, Dietetyka

Adres i dane kontaktowe:

15-649 Białystok, Św Andrzeja Boboli 1,
os. Starosielce
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.cds-dieta.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie
CDS


CDS TWÓJ NAJLEPSZY DIETETYK !!


Informacje o poradni:

Centrum Dietetyki Stosowanej zostało założone w 2007 roku i jest najdłużej działającą poradnią dietetyczną na Podlasiu. Długoletnia tradycja poradni CDS to ponad 5000 zdrowych i zadowolonych z efektów odchudzania Pacjentów. Z usług CDS korzystają także profesjonaliści: zawodowi sportowcy - lekkoatleci i bokserzy, uczestnicy igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Współpracują z nami również ludzie sceny i mediów dla których atrakcyjny wizerunek jest ważny w ich codziennej pracy. Od początku swojej działalności na terenie województwa podlaskiego poradnia również świadczy usługi z zakresu doradztwa grupowego organizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju przedsięwzięciach promujących zdrowie.

Wieloletnie doświadczenie w dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję pozwoliło nam stworzyć ofertę dopasowaną do oczekiwań i możliwości naszych Pacjentów.

Proponujemy dopasowane usługi w formie pakietów dedykowanych dla różnych grup Pacjentów:
 • dieta odchudzająca

 • dieta w chorobach tarczycy (niedoczynność tarczycy,
 • choroba Hashimoto)

 • dieta dla cukrzyków,

 • dieta obniżająca cholesterol,

 • dieta dla kobiet w ciąży,

 • dieta dla sportowców,

 • dieta dla uczniów,

 • dieta odchudzająca dla całej rodziny

 • E-dieta - (konsultacje online) - dietoterapia przez internet


Opracujemy dietę na miarę Twoich do potrzeb!


Oferta poradni dietetycznej CDS została opracowana w taki sposób, by każda z osób zdecydowanych na odchudzanie osiągnęła zamierzony efekt bez ponoszenia nadmiernych wyrzeczeń.

Każdy z pakietów zawiera konsultację z dietetykiem, analizę składu ciała, opracowanie jadłospisu, wizyty kontrolne oceniające postępy w realizacji diety oraz modyfikacje diety uwzględniające oczekiwania Pacjenta.

Centrum Dietetyki Stosowanej wyróżnia kompleksowe podejście do odchudzania. Wiemy jak ważne w procesie odchudzania jest dopasowanie diety do trybu życia, upodobań żywieniowych oraz możliwości finansowych naszych Pacjentów.
Staramy się, aby opracowana przez nas dieta uwzględniała :

 • dostępność produktów w większości sklepów

 • rozsądne ceny proponowanych przez nas w jadłospisie produktów

 • jadłospis, który nie wymaga wielogodzinnych przygotowań

 • jadłospis, który uwzględnia potrzeby całej rodziny.

Z naszej poradni wyjdziesz z dietą a nie z torbą pełną nieskutecznych suplementów!!!


Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu zdrowego żywienia oraz dietetycznego wspierania leczenia wielu chorób: cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, chorób tarczycy, wysokiego stężenia cholesterolu czy otyłości.Na stronie www.cds-dieta.pl znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące oferowanych przez naszą poradnię usług. Wszelkich informacji udzielą Państwu także nasi dietetycy pod numerem 792930144CDS TWÓJ NAJLEPSZY DIETETYK!!!
http://cds-dieta.pl/
ZAPRASZAMY !!
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę