Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
CENTRUM DRUKU FUTURA ARTUR RADECKI
Legionowa 28 lok.008 15-281 Białystok
856795111 biuro@futura.pl

CENTRUM DRUKU FUTURA ARTUR RADECKI

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Artystyczne rzemiosło i pamiatkarstwo, Wykończenie wnętrz, Fotografika, Informatyka, Sprzęt komputerowy, Fonografia, Introligatorstwo, Kserokopia i światłokopia, Usługi drukarskie i nadruki, Wystroju wnętrz, Agencje reklamowe

Adres i dane kontaktowe:

15-281 Białystok, Legionowa 28 lok.008,
os. Centrum
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.futura.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Centrum Druku i Fotografii FUTURA oferuje Klientom najwyższą dostępną na rynku jakość druku i digitalizacji.W jednym miejscu mogą Państwo przetworzyć wszelkie materiały analogowe (negatywy, slajdy, VHS, stare zdjęcia) na cyfrowe i wydrukować na różnych nośnikach, usztywnić, zalaminować oraz oprawić w ramki.Na naszej stronie znajdziecie bank ponad 20 mln. zdjęć.Oferujemy szeroki wachlarz usług, poczynając od odbitek na najnowszym suchym minilabie NORITSU GREEN II, poprzez wydruki cyfrowe jakości poligraficznej po wydruki wielkoformatowe i foto obrazy najwyższej na rynku jakości fotograficznej.Nowością w naszej ofercie są Fotoksiążki drukowane na minilabie w najwyższej, fotograficznej jakości. Proponujemy trzy rodzaje opraw z różnym wykończeniem.Udostępniamy darmowy program pozwalający w krótkim czasie zaprojektować swoją fotoksiążkę i przesłać zamówienie online.Pobierz program i stwórz własną fotoksiążkę.Dopełnienie naszej oferty stanowi wykończenie wydruków wielkoformatowych poprzez ich usztywnienie na różnych podłożach (np. pianka, PCW, dibond, tektura), zabezpieczenie poprzez zalaminowanie oraz oprawienie lub naciągnięcie na krosna wydruków wykonanych na płótnie.Najwyższej jakości wydruki mogą również stanowić element aranżacji wnętrz. Oferujemy wysokiej jakości fototapety, wydruki pod szkłem, oraz wydruki na meblach i zabudowach meblowych.Stosujemy zarządzanie kolorem, które dzięki najwyższej jakości monitorom i tworzeniu profili barwnych dla wszystkich nośników druku daje 100% zgodność kolorów projektu na monitorze z wydrukiem na dowolnym nośniku druku..Naszymi atutami są najwyższa na rynku jakość druku i realizacja zleceń "od ręki".

Przy zlecaniu wydruków na wystawy oferujemy pracę z grafikiem oraz wydruki próbne gratis.

Obejrzyj nasze realizacje.Trwałość wydruków Epson określana jest na ponad 75 lat.Zamówienia można składać online.Świadczymy m.in. następujące usługi:

Zdjęcia z foto-reportarzy oraz fotografii ślubnej znajdą Państwo na stronie:

www.arturradecki.plZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: www.futura.plZobacz także:

Centrum Druku Futura, Białystok, Legionowa 28 (Błękitny Wieżowiec)Druk wystaw na papierze fotograficznym: usztywnianie PCW, dibond, laminacjaRealizacja wystaw - zewnętrzny system wystawienniczy, profile aluminiowe - wystawa Tomasza TomaszewskiegoDruk wystaw na papierze fotograficznym: usztywnianie PCW, dibond, laminacjaRealizacja wystaw - zewnętrzny system wystawienniczy, profile aluminiowe - wystawa Wiktora WołkowaRealizacja wystaw - zewnętrzny system wystawienniczy, profile rurowe - Podlaskie 25 lat wolności Realizacja wystaw - zewnętrzny system wystawienniczy, profile rurowe - Podlaskie 25 lat wolności

Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę