Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Zdrowie psychiczne > GABINET PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO EMPATIO - ANETA MALINOWSKA-SZTRUBEL. BIAŁYSTOK
GABINET PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO EMPATIO - ANETA MALINOWSKA-SZTRUBEL. BIAŁYSTOK
Ogrodowa 31 lok.7 15-027 Białystok
693442499 aneta@gabinet-empatio.pl

GABINET PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO EMPATIO - ANETA MALINOWSKA-SZTRUBEL. BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Zdrowie psychiczne

Adres i dane kontaktowe:

15-027 Białystok, Ogrodowa 31 lok.7,
os. Sienkiewicza
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.gabinet-empatio.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Gabinet Psychoterapii I Rozwoju Osobistego Empatio BiałystokEmpatio<br /><br/>


Nazywam się Aneta Malinowska-Sztrubel. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, doradcą zawodowym, trenerem umiejętności psychospołecznych, szkoleniowcem.

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi zdobywałam pracując w szkole ponadgimnazjalnej, ośrodku psychoterapii, niepublicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej, przedszkolu a także współpracując z organizacjami pozarządowymi.Pracuję w nurcie integratywnym, łącząc podejście psychodynamiczne z systemowym. Czerpię także z nurtu humanistyczno – egzystencjalnego, psychodramy, arteterapii. W pełniejszym rozumieniu funkcjonowania człowieka pomagają mi także ukończone studia biologiczne. Pracuję pod superwizją superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

OFERTA:Terapia indywidualna

Empatio<br /><br/>

Terapia rodzinna

Empatio<br /><br/>

Terapia par i małżeństwa

Empatio<br /><br/>

Terapia dzieci i młodzieży

Empatio<br /><br/>

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

Empatio<br /><br/>

Poradnictwo kariery

Empatio<br /><br/>

Warsztaty psychologiczne i treningi rozwoju osobistego

Empatio<br /><br/>

Diagnoza psychologiczna

Empatio<br /><br/>
Zapraszam:

Aneta Malinowska-Sztrubel

tel. +48 693 442 499

e-mail: aneta@gabinet-empatio.pl

www.gabinet-empatio.plEmpatio<br /><br/>


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę