Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
fajerwerkilider.pl - Największa hurtownia fajerwerków RG LIDER
Żwirki i Wigury 26 15-244 Białystok
857323735 lider2002@poczta.onet.pl

fajerwerkilider.pl - Największa hurtownia fajerwerków RG LIDER

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

PIROTECHNIKA


PIROTECHNIKA PROFESJONALNA I AMATORSKA

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

www.fajerwerkilider.pl
Firma RG LIDER od 1990 r. specjalizuje się w handlem hurtowym i detalicznym artykułami pirotechnicznymi – fajerwerkami oraz chemią budowlaną. Od kilku lat dysponujemy też pokojami do wynajęcia w Białymstoku.Jesteśmy największą HURTOWNIĄ ART. PIROTECHNICZNYCH w regionie Północno-Wschodniej Polski.
POKAZY SZTUCZNYCH OGNI I PIROTECHNIKA PROFESJONALNA:

Specjalizujemy się w wykonywaniu pokazów sztucznych ogni. Dzięki naszemu ponad 25 -letniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi wykonywane przez nas pokazy satysfakcjonują naszych klientów. Wykonujemy pokazy na największych imprezach w kraju io za granicą używając sprzętu najwyższej światowej klasy.

Każda impreza to indywidualne ustalenia uwzględniające: ukształtowanie terenu, architekturę, natężenie efektów, czas trwania pokazu oraz przede wszystkim realizacja oczekiwań zleceniodawcy.Organizujemy i obsługujemy takie imprezy jak:

 • IMPREZY MIEJSKIE, PLENEROWE, FIRMOWE

 • KONCERTY EVENTY WYDARZENIA SPORTOWE

 • PIROTECHNIKA (sceniczna, teatralna, filmowa, meczowa)


 • Nasza specjalność to najlepsze na rynku do samodzielnego odpalenia

  ZESTAWY SYLWESTROWE I WESELNE
  Do dyspozycji naszych Kontrahentów posiadamy:
 • pełny asortyment pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej

 • największy w regionie wybór fajerwerków

 • pochodnie, zimne ognie, świece dymne, pirotechnika sceniczna, paintball

 • specjalne zestawy sylwestrowe


!! Atrakcyjne i Konkurencyjne Ceny !!
PIROTECHNIKA
PIROTECHNICY OD ZADAŃ SPECJALNYCHWybierając nas masz pewność, że współpracujesz z zawodowcami. Każdy z naszych pirotechników posiada uprawnienia do odpalania i nadzorowania pokazów pirotechnicznych wydane przez Wojskowy Instytut Techniki i Uzbrojenia. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy również Koncesję na magazynowanie ładunków wybuchowych dzięki czemu udało nam się stworzyć pokaźną kolekcję unikatowych efektów pirotechnicznych niedostępnych nigdzie indziej.Staramy się by cały proces organizacji pokazu jak najmniej zaprzątał Twoje myśli. Na początek zadamy Ci kilka pytań by ustalić to co Ci się podoba i jakie masz oczekiwania co do czasu trwania. Potem jest już z górki. Po naszej stronie leży dokładne sprawdzenie miejsca pokazu, dobranie odpowiednich ładunków oraz zdobycie pozwoleń i zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej oraz Żeglugi Powietrznej.

Fajerwerki potrafią nabrudzić, jednak za każdym razem dbamy o to by po pokazie miejsce było tak samo czyste jak przed nim dzięki czemu jesteśmy wielokrotnie zapraszani w te same miejsca a ich właściciele wiedzą, że mogą nam zaufać.Pokazy ze środka jeziora, dachów budynków czy samego centrum miasta to dla nas codzienność. Co więcej jesteśmy dumnymi użytkownikami najlepszego bezprzewodowego systemu do odpalania na świecie Galaxis. Pozwala nam od na odpalenie ponad 10 milionów (!) ładunków jednocześnie, które mogą być rozstawione na odległości nawet do kilku kilometrów od siebie. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania jakie nam postawisz bo ogranicza nas tylko wyobraźnia!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąwww.pirotechnicy.com
Dodatkowo:

 • szeroki wybór balonów gumowych i foliowych, balony szyte

 • nadruki reklamowe, hel

 • dekoracje na bale, wesela, dyskoteki


 • CHEMIA BUDOWLANA - IMPORT-EXPORT:

  • formy i urządzenia do produkcji i układania kostki brukowej, płytek chodnikowych, lastrykowych i elewacyjnych

  • środki grzybo i pleśniobójcze

  • środki do konserwacji drewna i mat.drewnopochodnych

  DODATKOWO POSIADAMY POKOJE DO WYNAJĘCIA:

  • ładnie umeblowane, oddzielne wejście, łazienka, kuchnia, telefon, TV

  • bardzo dobra lokalizacja

  • parking strzeżony

  • internet

  • całodobowa obsługa

  • niskie ceny


  !! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę