Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
KOLNEX. HURTOWNIA METALI KOLOROWYCH, STAL NIERDZEWNA, CIĘCIE WODĄ SYSTEMY ALUMINIOWE, SYSTEMY OGRODZENIOWE BIAŁYSTOK-POD
Zwierzyniecka 78 15-247 Białystok
857320382 filia@kolnex.com.pl

KOLNEX. HURTOWNIA METALI KOLOROWYCH, STAL NIERDZEWNA, CIĘCIE WODĄ SYSTEMY ALUMINIOWE, SYSTEMY OGRODZENIOWE BIAŁYSTOK-POD

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Bramy i ogrodzenia, Budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe, Kamieniarstwo, Wykończenie wnętrz, Szkło, szklarstwo, lustra, Tworzywa sztuczne, obróbka, Stolarstwo, Galanteria metalowa, Hutnictwo metali kolorowych, Hutnictwo stali, Obróbka skrawaniem, Budowlane, malarskie, dekarskie, Garbarstwo, surowce

Adres i dane kontaktowe:

15-247 Białystok, Zwierzyniecka 78,
os. Mickiewicza
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.kolnex.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma "KOLNEX" powstała 1993 roku jako spółka cywilna. W sierpniu 2000 roku została otwarta nowa hurtownia o powierzchni ogólnej 3600 m2, w tym 1000 m2 powierzchni magazynowej. Jednocześnie rozszerzyliśmy asortyment sprzedawanych towarów.

Nowa siedziba firmy KOLNEX mieści się przy ulicy Żurawiej 59. Tu głównie zapraszamy klientów zainteresowanych zakupem brązu, mosiądzu, prętów miedzianych, ołowiu oraz hurtowych ilości kształtowników i prętów aluminiowych.Filia przy ulicy Zwierzynieckiej specjalizuje się w sprzedaży instalacji miedzianych, kwasówki oraz detalicznej sprzedaży aluminium. Tu też można nabyć listwy wykończeniowe z aluminium i mosiądzu.Kolejnym krokiem w rozwoju firmy był zakup w roku 2008 maszyny "Water Jet" (cięcie strumieniem wody).Możliwości wycinania:

- Kamień: naturalny, sztuczny, ceramika, granit, marmur

- Szkło: zwykłe, pancerne, klejone, lustra

- Tworzywa: szkło akrylowe, folia, materiały uszczelniające i wygłuszające, laminat, guma

- Surowce naturalne: drewno, skóra

- Metale: nieżelazne i ich stopy (aluminium, miedź, mosiądz, brąz), stal (wszystkie rodzaje)Tniemy co chcemy!Oferta hurtowni:


- metale kolorowe - metale nieżelazne (aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk)

- profile aluminiowe

- stal kwasoodporna i nierdzewna

- tworzywa konstrukcyjne (teflon, poliamid)

- blachy perforowane

- elementy balustrad

- systemy ogrodzeniowe15-535 Białystok, ul. Żurawia 59

tel./fax 085 743 48 43, 085 743 48 45, 085 741 69 17

bezpośredni telefon do operatorów water jet 510 208 082Filia:

15-247 Białystok, ul. Zwierzyniecka 78

tel./fax 085 732 03 82e-mail: kolnex@kolnex.com.pl

handlowy@kolnex.com.plwww.kolnex.com.pl

www.kolnex.eu

www.kolnex.pl

Zapraszamy do współpracy!Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę