Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
"MIGRA" CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA. AUTORYZOWANY DEALER CARRIER, TOSHIBA, HITACHI. BIAŁYSTOK-PODLASIE
Marczukowska 6 15-724 Białystok
856520469 biuro@ckmigra.pl

"MIGRA" CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA. AUTORYZOWANY DEALER CARRIER, TOSHIBA, HITACHI. BIAŁYSTOK-PODLASIE

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

AGD zmechanizowane, Gastronomiczne urządzenia, Kursy, szkolenia, Oczyszczanie wody i ścieków, Budowlane, architektoniczne i przemysłowe, Chłodnictwo przemysłowe, Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodzenie wody, Gazy techniczne

Adres i dane kontaktowe:

15-724 Białystok, Marczukowska 6,
os.
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.migra.chlodnictwo.biz

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma MIGRA powstała w 1996r. Od początku działalności dbamy o najwyższą jakość proponowanych urządzeń oraz usług. Zajmujemy się chłodnictwem przemysłowym oraz klimatyzacją obiektów użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy także rozwiązania dla domu takie jak systemy odzysku ciepła w instalacjach wentylacji lub pompy ciepła. Wszelkie urządzenia dobieramy z najwyższą starannością oraz dbałością o środowisko. Projektujemy instalacje przynoszące zysk.AUTORYZOWANY DEALER CARRIER, TOSHIBA, HITACHIChłodnictwo-klimatyzacja:

- agregaty chłodnicze

- chłodnice

- automatyka chłodnicza

- sterowniki chłodnicze

- czynniki chłodnicze

- sprężarki

- wentylatory

- oleje chłodnicze

- klimatyzatory do wszystkich rodzajów pomieszczeń

- przemysłowe instalacje chłodnicze

- agregaty wody lodowej

- demontaż instalacji chłodniczych

- serwis urządzeń chłodniczych (substancje kontrolowane)

- chiller

- pogotowie chłodnicze

Montaż, sprzedaż, serwis 24 h

Serdecznie zapraszamywww.migra.wentylacja.biz

www.migra.klimatyzacja.biz

www.migra.chlodnictwo.biz


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę