Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
MULTISERWIS WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO I ELEKTRONARZĘDZI
Ścianka 10 (koniec ul. Octowej) 15-671 Białystok
857424030 biuro@multiserwis.bialystok.pl

MULTISERWIS WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO I ELEKTRONARZĘDZI

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie
MultiSerwis wypożyczalnia sprzętu budowlanego


MULTISERWIS jest prywatną firmą usługowo-handlową , założoną w 1995 roku. Zajmujemy się wynajmem, naprawami oraz sprzedażą nowych i używanych maszyn budowlanych .Posiadamy największy asortyment maszyn i urządzeń do wynajmu, począwszy od ręcznych elektronarzędzi po maszyny typu koparko-ładowarki itp.Sprzęt można wynająć w siedzibienaszej firmy . Na życzenie maszyny dostarczamy również na plac budowy.Naszymi klientami są firmy budowlane i drogowe, zakłady przemysłowe, instytucje oraz osoby prywatne.Ciągle powiększamy naszą ofertę o kolejne rodzaje maszyn, w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Szczycimy się tym że mamy niskie ceny wynajmu.Nasz fachowy personel, doradzi wybór odpowiedniej maszyny, zapozna z jej właściwą obsługąNaprawy prowadzą nasi doświadczeni mechanicy, przez co sprzęt jest utrzymany w należytym stanie technicznym i estetycznym. Posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat, dużo części zamiennych i akcesoriów. Naprawy oraz przeglądy, własnych jak i powierzonych nam maszyn czy elektronarzędzi wykonujemy w krótkich terminach.
!! ZAPRASZAMY !!

Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę