Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
STOL-MIP SŁAWOMIR CHRZANOWSKI
Przędzalniana 2A 15-688 Białystok
856533980 stol-mip@wp.pl

STOL-MIP SŁAWOMIR CHRZANOWSKI

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Wykończenie wnętrz, Chemia budowlana, Farby, lakiery, kleje, Chemia gospodarcza, Tworzywa sztuczne, obróbka, Drewno, materiały stolarskie, Stolarstwo, Stolarskie i tartaczne, Mieszkaniowe, Elektronarzędzia, części zamienne, Materiały eksploatacyjne, Porządkowe usługi

Adres i dane kontaktowe:

15-688 Białystok, Przędzalniana 2A,
os. Zawady
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.stol-mip.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Produkcja, Usługi, Hurt, Detal:

Oferujemy:

- parkiety, mozaiki parkietowe tradycyjne i ozdobne, podłogi postarzane, podłogi drewniane

- schody drewniane z drewna krajowego i egzotycznego o niepowtarzalnym pięknie i bogatym wzornictwie

- "stylowe meble kolonialne z drewna egzotycznego

i dębu"


- świadczymy kompleksowe usługi instalacji różnorodnych podłóg drewnianych: w budownictwie mieszkaniowym, w obiektach sportowych, przemysłowych i zabytkach

- jesteśmy partnerem dla inwestorów i architektów od doradztwa w doborze technologii do kompleksowego wykonawstwa

Montaż:

- parkiety, mozaiki parkietowe tradycyjne i ozdobne, podłogi postarzane

- schody drewniane, tarasy drewniane zewnętrzne

Sprzedaż hurtowa i detaliczna klei, lakierów i innych produktów do podłóg drewnianych, renomowanych firm światowych (BERGER- SEIDLE, UZIN, PALLMANN, BONA, MAXIMUS)

Oferujemy żywice epoksydowe i poliuretanowe.Jesteśmy dostawcą profesjonalnego sprzętu dla parkieciarzy: szlifierki taśmowe, kątowe, polerki itp.

- organizujemy szkolenia dla parkieciarzy z zakresu stosowania najnowszych technologii i materiałów wykończeniowych


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę