Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Artystyczne rzemiosło i pamiatkarstwo, Kamieniarstwo, Budowlane, architektoniczne i przemysłowe, Wystroju wnętrz, Architektura ogrodowa, Kruszywa > TAS TOPARTSTONE ZBIGNIEW TOPÓR ZAKŁAD KAMIENIARSKI BIAŁYSTOK POMNIKI BIAŁYSTOK NAGROBKI BIAŁYSTOK
TAS TOPARTSTONE ZBIGNIEW TOPÓR ZAKŁAD KAMIENIARSKI BIAŁYSTOK POMNIKI BIAŁYSTOK NAGROBKI BIAŁYSTOK
Zabłudowska 57 15-585 Białystok
605249822 topartstone@gmail.com

TAS TOPARTSTONE ZBIGNIEW TOPÓR ZAKŁAD KAMIENIARSKI BIAŁYSTOK POMNIKI BIAŁYSTOK NAGROBKI BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Artystyczne rzemiosło i pamiatkarstwo, Kamieniarstwo, Budowlane, architektoniczne i przemysłowe, Wystroju wnętrz, Architektura ogrodowa, Kruszywa

Adres i dane kontaktowe:

15-585 Białystok, Zabłudowska 57,
os. Dojlidy
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.topartstone.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie


TAS POMNIKI


TAS TOPARTSTONE ZBIGNIEW TOPÓR ZAKŁAD KAMIENIARSKI BIAŁYSTOKTAS POMNIKI

"TAS TopArtStone" w Białymstoku jest firmą świadczącą profesjonalne usługi w dziedzinie kamieniarstwa. Jakiś czas temu naszą dotychczasową działalność obejmującą wytwarzanie nagrobków z marmuru oraz nagrobków z granitu i innych kamieni naturalnych, wzbogaciliśmy również o projektowanie wnętrz. Nasze doświadczenie i pasję kultywujemy od 1976 roku. Do każdego projektu podchodzimy z innowacyjnym podejściem i mistrzowską precyzją. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pomników, parapetów i nagrobków.
TAS POMNIKITAS POMNIKITAS POMNIKI

Hurt, Detal, Export, Import, Usługi, Produkcja:

 • nagrobki granitowe

 • elementy budowlane z marmuru, granitu (parapety, kominki, schody)

 • marmury i granity z całego świata

 • rzeźby ogrodowe

 • meble ogrodowe
ZAKUPY NA RATYTAS POMNIKI

PROJEKTOWANIE:

 • ogrodów

 • wnętrz

 • mebli

Projektowanie ogrodów przebiega następująco:Spotkanie z klientem - omówienie ustaleń wstępnych, takich jak założenia, oczekiwania oraz inwentaryzacja terenu (oszacowanie kosztów projektu).Następne spotkanie obejmuje przedstawienie wstępnej koncepcji projektowej (rzut z góry). Na podstawie ewentualnych uwag wprowadzane są poprawki.Po akceptacji koncepcji ze strony inwestora, następuje realizacja projektu docelowego.Etap końcowy części projektowej zawiera: projekt koncepcyjny rzut z góry, przekroje poprzeczne, dwie wizualizacje fragmentów ogrodu (perspektywa), projekt techniczny (spis zastosowanych roślin, rozstawa przy sadzeniu, zwymiarowane linie rabat, nawierzchni, murków oraz innych elementów architektury ogrodowej, rozmieszczenie oświetlenia w ogrodzie.Na podstawie projektu wykonany jest kosztorys ofertowy (realizacji ogrodu).Realizacja projektu.
Atrakcyjne Ceny. Serdecznie zapraszamy !!!


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę