Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Aktualności > Piecyki na pellet drzewny

Dodano 2018-11-12 (komentarzy 0)

Piecyki na pellet drzewny

Wróć do listy artykułów
Piecyki na pellet drzewny

Piecyki i kominki Ravelli to funkcjonalne i nowoczesne urządzenia oferujące wysoką sprawność grzewczą w bardzo przystępnej cenie.  Komfortowe w obsłudze, szybko i efektywnie ogrzeją: dom, szeregówkę, sklep, lokal handlowy, urząd, restaurację, bar, pracownię, domek letniskowy, kampingowy…


Przykładowy koszt ogrzania pomieszczenia o pow. 60m to 7zł dziennie !!!

Pomieszczenia które są ogrzewane przez nasze piecyki nie muszą mieć kominów.

Spaliny wydmuchiwane są przez turbinkę rurą żaroodporną bezpośrednio na zew. budynku.

Made in Italy – włosi zadbali o stylistykę precyzyjnymi detalami, perfekcyjnym, eleganckim wykonaniem, wszystko w niewielkim kompaktowym rozmiarze.


ZASADA DZIAŁANIA PIECYKA NA PELLET:


Piecyk na pellet składa się ze zbiornika na pellet o poj. od 13-25kg, pellet ze zbiornika jest podawany automatycznie przez „ślimak”, który przenosi go do komory spalania.


W fazie rozruchu piecyka żarnik elektryczny wznieca płomień. Spaliny wyrzucane są przez wentylator wyrzutu dymu rurą żaroodporną bezpośrednio na zew. budynku.


Ciepło wytworzone przez piecyk jest rozprowadzane w pomieszczeniu poprzez konwekcję naturalną (promieniowanie) oraz wymuszony wydmuch powietrza za pomocą wentylatora umieszczonego w górnej części pieca (seria AIR), oraz przez dodatkowe kanały którymi można rozprowadzić gorące powietrze do innych pomieszczeń (seria FLOW).


Wszystko to sterowane elektronicznie dzięki wbudowanemu programatorowi służącemu do regulacji temp. w pomieszczeniu, siły nadmuchu wentylatora oraz do ustawiania zdalnego sterowania na czas gdy nie ma nas w budynku.


Piecyki są łatwe i bezpieczne w obsłudze. Zależnie od ustawionego programu, same się rozpalają i wygaszają.


 


Więcej informacji uzyskasz na:


Dolce Vita Marek Górski


ul. Kopernika 43


15-396 Białystok


tel. 607988123


kontakt@ekopiecyki.pl


 


 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę