Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Materiały budowlane, Wykończenie wnętrz, Chemia budowlana, Farby, lakiery, kleje, Budowlane, malarskie, dekarskie, Budowlane, architektoniczne i przemysłowe > SABO - STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I DEKORACJI. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW DO DEKORACJI WNĘTRZ. BIAŁYSTOK - PODLASIE
SABO - STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I DEKORACJI. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW DO DEKORACJI WNĘTRZ. BIAŁYSTOK - PODLASIE
Pogodna 16B 15-354 Białystok
856632608 emilia.bojarzynska@sabo.com.pl

SABO - STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I DEKORACJI. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW DO DEKORACJI WNĘTRZ. BIAŁYSTOK - PODLASIE

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Materiały budowlane, Wykończenie wnętrz, Chemia budowlana, Farby, lakiery, kleje, Budowlane, malarskie, dekarskie, Budowlane, architektoniczne i przemysłowe

Adres i dane kontaktowe:

15-354 Białystok, Pogodna 16B,
os. Kawaleryjskie
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.sabo.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo SABO to firma, która od 1990 roku konsekwentnie realizuje strategię, koncentrującą się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa w wyborze materiałów budowlanych, obsługi inwestycji oraz szerokiej dystrybucji asortymentów wykończeniowych i dekoracyjnych wnętrz naszych domów i miejsc pracy. W oparciu o różnorodność posiadanej oferty obsługujemy zarówno duże inwestycje, sprzedaż hurtową, jak i też detaliczną.W naszej ofercie znajduje się wszystko to, co jest potrzebne do wybudowania, wyremontowania i wyposażenia domu, mieszkania, biura.

Sabo


Jako jedyni w regionie posiadamy największy wybór farb do wewnątrz i na zewnątrz cenionych producentów polskich i zagranicznych.

Oprócz tysięcy gotowych produktów oferujemy Studio Projektowania Wnętrz, posiadamy komputerowe mieszalniki farb i tynków co umożliwia idealny dobór kolorów. Naszymi atutami są szybka i sprawna obsługa klientów oraz bardzo konkurencyjne i elastyczne ceny oferowanych produktów. O naszej fachowości i terminowości świadczą liczne referencje, a co za tym idzie rosnąca liczba zadowolonych klientów.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Materiały budowlane

 • Farby, lakiery, rozcieńczalniki, tapety płynne

 • Mieszalnik farb i tynków

 • Systemy dociepleń

 • Pokrycia dachowe, rynny

 • Impregnaty do drewna

 • Wełna, styropian

 • Hydroizolacje, papy

 • Systemy suchej zabudowy

 • Łączniki budowlane (kołki, wkręty)

 • Zaprawy, kleje, gładzie, fugi, silikony, pianki, kleje montażowe

 • Panele podłogowe, parkiety, deski

 • Powłoki - farby przemysłowe

 • Listwy wykończeniowe

 • Drabiny, liny, sznury
Zobacz aktualną promocję

http://www.sabo.com.pl/kat/promocje/gazetka-promocyjna

Nasz sklep internetowy

www.bigremont.com.plZapraszamy


Specjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę