Największa w północno-wschodniej polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Transportowe i magazynowe, Ogumienie > SERVICE-TRUCKS PHU PIOTR SOBOLEWSKI. SPRZEDAŻ I REMONTY WÓZKÓW WIDŁOWYCH. BIAŁYSTOK
SERVICE-TRUCKS PHU PIOTR SOBOLEWSKI. SPRZEDAŻ I REMONTY WÓZKÓW WIDŁOWYCH. BIAŁYSTOK
Broniewskiego Władysława 14 15-748 Białystok
857425431 biuro@wozkiwidlowe.bialystok.pl

SERVICE-TRUCKS PHU PIOTR SOBOLEWSKI. SPRZEDAŻ I REMONTY WÓZKÓW WIDŁOWYCH. BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Transportowe i magazynowe, Ogumienie

Adres i dane kontaktowe:

15-748 Białystok, Broniewskiego Władysława 14,
os. Antoniuk
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.wozkiwidlowe.bialystok.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma PHU Service-Trucks istnieje na rynku od 1991 roku. Od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą klienta z zakresu sprzedaży i remontów wózków widłowych.

Ogromne doświadczenie oraz wiedza zdobyta w trakcie szkoleń sprawiają, że nasi pracownicy stanowią niezwykle sprawny i skuteczny zespół serwisowy. Owocna współpraca z wieloma partnerami umożliwia nam dostęp do szerokiej bazy części zamiennych, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Celem firmy jest zadowolenie klientów, którzy pozostają z nami przez lata.SPRZEDAŻ:

- wózki elektryczne

- wózki magazynowe

- wózki spalinowo-gazowe

- wózki akumulatorowe

- wózki platformowe

- części zamienneSERWIS

Kompleksowe naprawy wózków widłowych zarówno w naszym dobrze wyposażonym warsztacie jak też w siedzibie klienta

- wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne, hydrauliczne i elektryczne

-zajmujemy się remontami podzespołów

ˇ Silniki spalinowe

ˇ Przekładnie automatyczne

ˇ Mosty kierownicze

ˇ Mosty napędowe

- naprawa paleciakówWykonujemy konserwacje UDT jak również badania UDT i przygotowanie wózka do odbioru UDT (wykonanie dokumentacji, zgłoszenie wózka, konserwacja)

KOMIS

Nasza firma zajmuje się także sprzedażą używanych wózków widłowych.Serdecznie zapraszamySpecjalizacje

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://19434.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę